O firmě Physiotherm GmbH

 Jak to všechno začalo

Nehoda přivedla zakladatele Physiothermu k léčbě infračerveným zářením. Po prvním úspěchu začal zkoumat účinky infračerveného záření. Luis Schwarzenberger začal zkoumat, zda infračervená terapie by mohla pomáhat lidem a posílit jejich imunitní systém. Po roční práci ve sklepě svého domu vyrobil první prototyp infrakabiny. "Infrakabina nezabírá velký prostor, jako byl v roce 1960, sprchový kout novinkou, po roce 1980 je již standartním vybavení každé koupelny," prohlásil Swarzenberger jak vidí budoucnost použití jeho infrakabin.


 Kvalita z Tyrolska

Naše hodnoty a cíle revoluční technologie infračerveného záření, kterými žije celý náš tým z nás dělá lídry v oblasti obchodu a výzkumu v této oblasti. Mezi naše nejvyšší cíle patří poskytnout komplexní odborné poradenství. Vytvořili jsem mezinárodní normy, kterými se řídí naši následovníci na všech pěti kontinentech. To vše je možno pouze na jasně vymezených zásadách naší firmy: tradiční tyrolské řemeslné umění hluboce svázané s praktickým myšlením a usilováním o dokonalost.


 Nejlepší kvalita na trhu 

Jako člen rakouského výboru pro normalizaci, Physiotherm přispívá významným způsobem k rozvoji a ratifikaci příslušných norem. Naše zkušenosti tak přispívají ke zlepšování celkové kvality na trhu.


 Mohlo by vás zajímat 


Prvních 15 let Physiotherm GmbH