Infrakabiny Physiotherm

 Patentovaná technologie - s celoživotní zárukou!

Rakouská společnost Physiotherm GmbH založena v roce 1995 je jedna z největších světových výrobců infrakabin a infrazářičů s patentovanou technologií LavaTech a ročně exportuje více jak deset tisíc kusů infrakabin do celého světa. Infrakabiny Physiotherm se vyznačují jedinečnou kvalitou a technologií díky čemu se řadí na vrchol ve své kategorii. Jste-li nároční a chcete kvalitu, prostudujte si tyto webové stránky a neváhejte se obrátit na naše proškolené prodejce, kteří Vám rádi poskytnou profesionální servis při investici do toho nejcennějšího…do Vašeho zdraví!


 Péče o zdraví na prvním místě

Physiotherm vytváří nové standardy v preventivní péči o zdraví. Kvalitní dovednost, vlastní vývoj a výroba patentované technologie spolu s pečlivě dodržovaným výrobním standardem zaručují, že infrakabiny firmy Physiotherm jsou vždy tou nejlepší volbou.


 Princip působení infrakabiny Physiotherm

Infrakabiny Physiotherm nabízí kombinaci nízkoteplotní infračervené technologie a patentované technologie lávového Písku (LavaTechTM), které jsou obě jedinečné, a zároveň plně sladěny na potřeby lidského těla. Keramické trubice, naplněné lávovým pískem absorbují a uchovávají teplo delší dobu při konstantní teplotě. Toto teplo je následovně přenášeno ve formě přirozeného infračerveného záření. Toto je pak snadno absorbováno kůží a pak vstupuje do lymfatických tkání a do kardiovaskulárního systému hluboko uvnitř těla. Při teplotách od 30°C toto mírné vnitřní teplo uvádí do chodu fyziologické mechanismy tepelné regulace. Dochází ke zdravému, zevnitř těla iniciovanému pocení , které garantuje optimální efekt při výrazně nižší tělesné teplotě než při horečce (38°C).


 Bezpečnost a kvalita infrakabin Physiotherm

Pokud hovoříme o kvalitě a bezpečnosti – infračervené zářiče od firmy Physiotherm byly úspěšně testovány celosvětově vysoce uznávaným výzkumným ústavem ARC Seiebersdorf GmbH. Všechny kabiny od Physiothermu plně odpovídají rigorózním celoevropským CE-předpisům pro bezpečnost, a jsou bez výjimky testovány kontrolním úřadem TÜV-Süd, což znamená, že můžete používat Vaši infrakabinu bez jakýchkoli obav a pochybností.


 Co Vám přinese používání infrakabiny Physiotherm

  • Zmírnit přepětí a bolest svalů
  • Zvýšit krevní oběh a zlepšit metabolismus svaloviny
  • Snížit stresové zatížení
  • Urychlit regeneraci a napravit únavu způsobené fyzickou námahou
  • Posílit imunní systém takže se zvýší jeho obranyschopnost
  • Dík silnému pocení okamžitě podpoří očistný a detoxikační proces ve Vašem těle