10 důvodů "Proč Physiotherm"

 Bezdotykové měření teploty na pokožce

Optimální infračervené záření díky technologii SENSOcare®

Lidské tělo zpracovává teplo individuálně – některé rychleji, některé pomaleji. Inteligentní měřicí snímače SENSOcare® zjišťují, jak silně teplo působí, a podle toho upravují intenzitu zářičů – je tak dosaženo optimálního přívodu tepla. Individuální nastavení intenzity infračerveného záření zabraňuje nadměrnému zatěžování pokožky uživatele. Poprvé je tak umožněno používání vleže a pro osoby s omezeným vnímáním tepla.

 

Jednoduché ovládání

Maximální komfort díky ovládání tlačítkem PHYSIOcontrol

Každá lidská bytost má individuální vlastnosti. Je pro nás důležité, aby byly při každém použití infrakabiny naplněny veškeré potřeby, přání i preference. Proto jsme vyvinuli ovládání tlačítkem PHYSIOcontrol. Je tak zajištěno zahřívání, které lze individuálně nastavit, a současně je zachován maximální komfort. Systém PHYSIOcontrol umožňuje spustit oblíbené nastavení pouhým jedním kliknutím. Ať už je to světlo, hudba, výběr zářičů, intenzita světla nebo výběr ze dvou přednastavených programů: PHYSIOcontrol se vám přizpůsobí!

Aplikace My Physiotherm

Individuální nastavení aplikací a jejich záznam do deníku

Naše aplikace pro Android MyPhysiotherm nyní umožňuje snadné a rychlé ovládání infračervené kabiny pomocí smartphonu nebo tabletu. Kromě toho jsou poprvé dostupné osobní profily, ve kterých je možné vytvářet a ukládat jednotlivé programy. Do deníku, který je součástí systému, se v případě potřeby jednotlivé aplikace zaznamenávají. K dispozici je tak užitečné hodnocení vlastního zdraví, například spotřeba kalorií, doba aplikace či průměrná intenzita nebo údaje o tom, jak vaše tělo zpracovává teplo.

 

Inovace jako podnikatelská DNA

Díky vlastnímu výzkumnému a vývojovému oddělení držíme krok se současnými trendy

Úspěch pro nás znamená nabídnout našim zákazníkům to nejlepší využití tepla. Díky vlastnímu oddělení výzkumu a vývoje neustále pracujeme na inovativních řešeních, která optimalizují zážitek z tepla uvnitř infračervené kabiny a otevřou cestu ke zcela novým skupinám produktů. Zůstáváme tak trvale na špici. Vyvíjíme, zkoumáme, navrhujeme a přizpůsobujeme tvar a funkci našich produktů přesně podle potřeb našich cílových skupin: v soukromém sektoru, v termálních lázních, rehabilitačních centrech, v hotelových a wellness zařízeních a nově také na nejrůznějších pracovištích.

 

 

Seriózní poradenství v oblasti zdraví

Vlastní lékařské vědecké oddělení

Seriózní poradenství a lékařské inovace vyžadují rozsáhlé odborné znalosti. Cílem a úkolem našeho lékařského vědeckého oddělení je především zavedení veškerých produktů technologie infračerveného záření a odborná péče o tato zařízení i případné zájemce. Každodenní prací usilujeme o vytvoření vazby mezi zákazníky, lékařskou péčí a výzkumem.

 

 

Individuální řešení

Od nápadu až po dodávku

Výzkum, vývoj a design představují základní pilíře, na kterých společnost Physiotherm staví, a jsou zárukou produktu s maximální funkčností a širokou paletou estetických tvarů. Společnost Physiotherm přitom spolupracuje s vědci a tvůrčími osobnostmi, kteří dokáží vytvořit kombinaci optimální užitné hodnoty a vysokých nároků z hlediska designu. Tvar kabiny Physiotherm lze upravit podle konkrétního řešení bytového prostoru. Ani osobní vkus nepřijde při plánování zkrátka, a to díky širokému výběru různých druhů dřev, barevných variant i typů skel.

 

Kvalita a know-how

Ocenění pečetí kvality RAL

Společnost Physiotherm sdružuje ve svém interním výzkumu a vývoji a v oddělení pro lékařsko-vědeckou oblast veškeré odborníky na infračervené záření. Jen tak můžeme našim zákazníkům zaručit tu nejlepší kvalitu: Některé z našich infračervených kabin obdržely pečeť kvality RAL. Tuto nezávislou známku jakosti získávají pouze výrobci, kteří splňují ty nejvyšší nároky na kvalitu, pokud jde o konstrukci, výrobu, provedení a funkčnost infračervené kabiny.

 

 

Spolupráce s odvětvím sportu

To nejlepší teplo pro trénink

Na mezinárodním poli úzce spolupracujeme s celou řadou špičkových sportovců, klubů a institucí a na objednávku vyvíjíme ideálně vyladěná řešení pro infračervené záření. Jsme pyšní na to, že věří naší technologii a své špičkové výkony připisují našemu zdravému teplu. Nejsme však pouze pyšným partnerem pro vrcholový sport. Stejně tak nám záleží na amatérských sportovcích i mládežnických nadějích. Také zde proto sázíme na dlouhodobé partnerství a podporujeme sportovní centra i sportovní školy.

 

 

Kvalita z Tyrolska

Tradice a láska k dokonalosti

Díky hodnotám a nárokům, které sdílí celý náš tým, se s naší progresivní technologií infračerveného záření stáváme lídrem na trhu a propagátorem tohoto tématu. Jedním z našich nejvyšších standardů je profesionální, komplexní a osobní péče přímo na místě. Již řadu let tak stanovujeme standardy i v mezinárodním měřítku a máme velmi úspěšná zastoupení na všech pěti kontinentech. Takový úspěch je však možný jen díky jasně definované firemní filozofii: Poctivé tradiční řemeslo z Tyrolska v kombinaci s místní mentalitou a láskou k dokonalosti.

 

 

Ocenění

Oceňovaná technologie a vysoce kvalitní design

Společnost Physiotherm již získala celou řadu ocenění za svou jedinečnou technologii a kvalitní design. Tato ocenění jsou dokladem toho, že svou práci děláme dobře, a zároveň také výzvou ke stanovení ještě vyšších cílů tak, abychom mohli nadále dodávat to nejlepší teplo pro vaše zdraví.