Účinek infrakabin Physiotherm

 Jednoduše lepší 

Rakouská společnost Physiotherm, GmbH určuje již více než 19 let vysoký standard v oblasti infrakabin a v současnosti je lídrem ve svém oboru.
Této kvalitě vděčíme za to, že se značná část hotelů, terapeutických center a lázní rozhodla pro naše výrobky. Kromě toho výrazně roste zájem domácností. Infrakabiny Physiotherm se jednoduše přizpůsobí individuálním požadavkům uživatele a jedinečná technologie s lávovým pískem se postará o zbytek.


 Výjimečnost a exluzivita 

Existuje jedinečná síla, která pochází ze země. Lávový písek, je výjimečným zásobníkem tepla, který poskytuje významný přínos ve zdravotní prevenci a regeneraci. Tento velmi jemný písek používá pouze společnost Physiotherm ve svých infračervených zářičích s patentovanou technologií – LAVA TECH.


Jedinečná dotyková regulace 

  • Lehce udržovatelná dotyková regulace s jednoduchou volbou 
  • 5 standardních programů včetně individuálně volitelných programů 
  • Grafické zobrazení zvolených parametrů a jednoduché užití (obsluha) integrovaného displeje
  • Možnost zobrazení v 5 jazycích, včetně češtiny
  • Přehrávání hudby z SD karty, zobrazení na display, a možnost připojení externích hudebníchzdrojů (CD nebo MP3 přehrávač aj.)

 Infračervené teplo - přizpůsobené požadavkům vašeho těla 

Infračervené zářiče od firmy Physiotherm pracují při optimálním nastavení teploty a vydávají záření neobyčejně příjemné a zdravé pro Vaše tělo – infračervené záření typu C a malou část z typu B. Díky tomu dochází k ideálnímu ohřevu jádra těla a intenzivnímu pocení při nízkých teplotách. Organismus není tedy vystaven velkým teplotním rozdílům. 


 Mohlo by vás zajímat